rreth nesh

Palm Suite Apart-Hotel

Palm Suites ndodhet në Vlorë, vetëm 1 km nga qyteti, dhe vetëm 50 metra nga plazhi, në një nga zonat më të bukura të qytetit, në lungomare. Mysafirët mund të shijojnë një pamje mbresëlënëse dhe të gjitha lehtësitë e tjera që ofron rrethina. zonë . Ofrohet parkim falas dhe WiFi pa pagesë.

Struktura ka edhe ashensor privat.

Katër nga suitat janë me kuzhinë të përfshirë, ndërsa dy prej tyre janë pa kuzhinë.

Arsyet pse ju mirëpresim në këtë hotel apartmane, përfshijnë pamjen e mahnitshme që ofron lokacioni pranë detit. Stafi ynë është vërtet miqësor dhe punon me kënaqësi për t'u ofruar miqve tanë shërbimin më të mirë në mikpritje dhe një mjedis vërtet të pastër dhe të qetë për të shijuar ditët e pushimeve tuaja.

Qyteti është vetëm 1 milje larg dhe ju mund të shijoni lehtësisht pamjet nga tarraca ose ballkoni. Gjatë verës ka shumë klube nate përreth zonës. Ka edhe transport publik që ju çon në qytet ose në jug të Shqipërisë për të eksploruar plazhe të tjera Ka të gjitha lehtësitë në një distancë prej 50 metrash si: Tregu, Taksi, Stacioni i Autobusit, Furra buke, Farmaci, Bar-Restorant, Tenis në terren-Futboll. -Basketboll, Shëtitore. Plazh Publik dhe Privat Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, ndenjëse, frigorifer dhe TV kabllor me ekran të sheshtë. Banjo private vijnë me dush, bidet dhe kuzhinë private.

Tualetin falas dhe një tharëse flokësh . Çdo suitë ka një ballkon me pamje nga deti.

Activities

Plazhi, Objektet e sporteve ujore në vend, Zhytje, Hiking, Vozitje me kanoe, Peshkimi, Fushë tenisi

Shërbimet e pritjes

Faturë e dhënë, ATM/makinë parash në vend, Këmbim Valutor, Check-in/check-out Express

Të ndryshme

Kondicioner, Mos pirja e duhanit gjatë gjithë kohës, Ashensor, Dhoma familjare, Dhoma jo duhanpirëse

Në natyrë dhe pamje

Pamje nga qyteti, Pamje mali, Pamje nga deti, Pamje

Kuzhina

Kuzhinë Ibrik elektrik, Frigorifer

Gjuhët e folura

anglisht, italisht,
Albanian

komente

Pritësi na ndihmoi me gjithçka që kishim nevojë dhe ishte shumë i këndshëm apartamenti ishte afër plazhit dhe me shumë restorante dhoma ishte e bollshme dhe e organizuar mirë
Petrovai
Romania