MIRE SE VINI TEK

Palm Suite Apart-Hotel

Palm Suite Apart-Hotel

Few About Us

Palm Suites ndodhet në Vlorë, vetëm 1 km nga qyteti, dhe vetëm 50 metra nga plazhi, në një nga zonat më të bukura të qytetit, në lungomare. Mysafirët mund të shijojnë një pamje mbresëlënëse dhe të gjitha lehtësitë e tjera që ofron rrethina. zonë . Ofrohet parkim falas dhe WiFi pa pagesë.

Struktura ka edhe ashensor privat.

Katër nga suitat janë me kuzhinë të përfshirë, ndërsa dy prej tyre janë pa kuzhinë.

Arsyet pse ju mirëpresim në këtë hotel apartmane, përfshijnë pamjen e mahnitshme që ofron lokacioni pranë detit. Stafi ynë është vërtet miqësor dhe punon me kënaqësi për t'u ofruar miqve tanë shërbimin më të mirë në mikpritje dhe një mjedis vërtet të pastër dhe të qetë për të shijuar ditët e pushimeve tuaja.

akomodimi

Rooms / Apartments

Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, zonë të shtrojë, frigorifer dhe TV kabllor me ekran të sheshtë. Banjo private vijnë me dush, bidet dhe kuzhinë private.

Tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Çdo suitë ka një ballkon me pamje nga deti.

Parkim falas
WiFi falas
Breg plazhit
Kafshët shtëpiake të lejuara
Dhoma familjare

galeri

Hidhini një sy galerisë sonë të plotë. Shikoni më shumë rreth dizajnit tonë të brendshëm dhe të jashtëm. Ejani dhe shijoni pamjen nga vila jonë, me miqtë apo me familjen tuaj.

komente

Apartament shume i paster Ndodhet ne zonen me te bukur te qytetit ku te gjitha restorantet dhe baret jane prane Lehtë për tu kontrolluar dhe staf shumë i sjellshëm Pamje nga deti nga ballkoni
Benjamin
United States